Stižu lIJepe vIJesti za ljubitelje igrica “Super Mario” i “Legenda o Zeldi”. Uskoro će se ovi likovi naći i u virtuelnoj realnosti.
Igre će dobiti i neke nove sadržaje, među kojima su i tri nove mini-igre unutar njih. Ažurirane verzije “Super Maria” i “Zelde” biće dostupne korisnicima od 25. aprila. “Nintendo” predlaže da se igra avantura za čiji završetak je potrebno više desetina sati igranja, što ukazuje da je sistem spreman da omogući igračima kvalitetno VR iskustvo duži vremenski period.
Za sada nema dokaza da će ove igre imati neku drugu perspektivu igranja (kao što je pogled iz prvog lica), što vjerovatno znači da će se karakteri i dalje voditi u trećem licu. S obzirom da će “update” biti besplatan, teško je vjerovati da će se “Nintendo” potruditi da napravi potpuno novi pogled u igrama.
Izvor: CNN